Sitemiz yayın hayatına başladı

20.01.2018
1.162
A+
A-
Sitemiz yayın hayatına başladı

Hz. Peygamber’i anlama ve anlatma yolunda Doç. Dr. Şaban Öz tarafından uzun yıllardan beri sürdürülen ve her geçen gün sayıları artan çalışma ve projelerin tek çatı altında toplanması düşüncesi ile Siyer Araştırmaları Topluluğunu hayata geçirmiş bulunuyoruz.

Yayın, eğitim, proje, ilmî toplantı gibi pek çok alana yayılmış olan çalışmaları bünyesine alan bu platformun yayın organı olarak www.siyerarastirmalari.com sitesini kurduk. Sitemiz, Siyer Araştırmaları Platformunun tamamlanan, devam eden ve planlanan çalışma ve projelerinin tamamına dair tanıtım ve bilgilendirmelerde bulunacak. Ayrıca çeşitli projelerimize başvuruları da artık sitemiz üzerinden alacağız.

Sitemiz, Prof. Dr. Adem Apak ve Prof. Dr. Adnan Demircan tarafından KSÜ İlahiyat Fakültesi ziyaretleri sırasında açıldı. 

Editörlüğünü Yard. Doç. Dr. Feyza Betül Köse yürüteceği www.siyerarastirmalari.com’un kurulmasında emekleri geçen, amblemimizin tasarımcısı Sümeyye Baygül’e, web danışmanlığı aldığımız Sadi Karakurt‘a ve logo çalışmalarında teknik destek veren Kemal Ülkü’ye çok teşekkür ediyor, sitemizin ülkemizdeki siyer çalışmalarına katkı sağlamasını umuyoruz.

Fotoğraflar için tıklayınız…

 

23 Ekim 2017

Siyer Araştırmaları
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.