siyerarastirmalari.com 1 yaşında

29.10.2018
A+
A-
siyerarastirmalari.com 1 yaşında

Geçtiğimiz yıl 23 Ekim’de Prof. Dr. Adem Apak, Prof. Dr. Adnan Demircan ve Prof. Dr. Şaban Öz’ün katılımlarıyla gerçekleşen mütevazi törenle yayın hayatına başlayan siyerarastirmalari.com, 1 yaşını doldurdu.

Siyer Araştırmaları Topluluğu’nun yayın organı olarak faaliyet gösteren sitemiz, kurulduğu günden beri takipçilerinin artan ilgisine mazhar oldu. Bu bir yılda siteye günlük giriş sayısı 1000’in altına inmedi. 

Şubat ayından itibaren Siyer, Tefsir, Dinler Tarihi, Din Eğitimi  alanlarından genç akademisyenlerin köşe yazılarını yayımlamaya başlayan siyerarastirmalari.com’da köşe yazılarının okunma sayısı ortalama 1350.

Sitemizin yayınları aynı zamanda, Akademik Siyer Facebook sayfası ve Siyer Araştırmaları (@SiyerArastirma) Twitter hesabı aracılığıyla sosyal medyada duyuruluyor.

İlk yılında 170 haber, 80 köşe yazısını takipçilerine ulaştıran siyerarastirmalari.com, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yayın çizgisi ve prensiplerinden taviz vermeyerek ve sizlerden gelen önerileri dikkate alarak hayatına devam edecek.

siyerarastirmalari.com ailesi olarak ilginize teşekkür ediyor, sizlerle nice yıllar birlikte olmayı temenni ediyoruz.

29/10/2018

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.